Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-25, 18:44   #629
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

pare pieg mam, raczej ich nie widać no chyba że sie przyjrzysz, ale jeden na brodzie mam taki większy pieprzyk i jest on ciemno-brązowy (może go widać na zdjęciach), ogólnie nie mam ich wiele i nie nasilają sie przy słońcu są takie słabo brązowe. Nie sądziłam ze piegi i pieprzyki też sie bierze pod uwage...

P/S Mieszkam od jakiegos czasu dosłownie pod Trójmiastem

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Raczej ubieram się w stonowane kolory beże brązy czarny (choć wiem ze w nim bardzo źle) bialy dobrze sie czuje w ecri błekitnym rózy nie próbowałam, o i taka brzoskwinka delikatna pastelowa jak jestem opalona bardzo mi pasuje z takich szalonych kolorów to ostatnio dorwałam habrowy i jeszcze nie wiem dokonca czy mi pasuje taki ekspetyment ale ładnie współgra z oczami no i czerwien taka zywa ale chyba tylko dlatego ze do włosów pasowała bo od długiego czasu farbowałam je na ciepło a doszłam do wniosku ze takie odcienie podkrelsają moja bladość bordowy tez próbowałamale chyba za ciemny dla mnie był, uwielbiam lila kolor jest mi w nim super nie próbowałam ciemniejszych fioletów a i pomarańcz strasznie poteguje bladość..
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując