Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-16, 17:53   #809
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Peeling ziołowy jest głębszym peelingiem, który również oczyszcza skórę. Miałam na sobie "testowany" firmy Jadwiga podczas szkolenia. Buzię miałam mocno zaczerwienioną, a po kilku dniach skóra mi schodziła. Trzeba pamiętać o ochronie przez najbliższe tygodnie od promieni słonecznych, bo powstaną plamy - wystarczy bloker w aptece kupić. Najlepszy okres na ten zabieg to jesień-zima.
Buzia po głebokim peelingu jest oczyszczona, odświeżona, ma ładny koloryt - ale przez pierwsze dni jest niefajna i najlepiej zrobić taki zabieg przed weekendem a w weekend w domciu posiedzieć.
Jadwiga ma też słabszy, płytszy peeling, ale i efekty też są mniejsze.
Powiem tak z własnego doświadczenia - dla mnie niezły, ale te dodatkowe minusy
Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
polecam peeling tego typu z Christiny jest on na bazie sproszkowanych alg i korali z morza martwego i daje naprawde rewelacyjne efekty! peeling sie nzw.Rose de Mer, jak znajdziecie gdzies salon w ktorym maja ten peeling to wyprobojcie. Oczywiscie przez jakies 2dni skora odrobinke kluje a pozniej intensywnie sie luszczy, ale pozniej jest jak nowa
aha! KONIECZNYM JEST kupic zestaw z tej samej serii do stosowania w domu. w pudelku sa chyba 4 czy 5 kosmetykow, stosuje sie je jeden po drugim z okreslonym odtepem czasu - inaczej kuracja lecznicza nie ma sensu. sek w tym ze taki zestaw to ok.300zl (ale starcza na baaardzo dlugo). warto wydac te pieniazki i miec piekna cere niz pozniej ladowac mniejsze kwoty w jakies specyfiki ktore nie koniecznie pomoga.
dziękuję Wam za odpowiedzi ja właśnie czytałam o tym ziołowym polskiej firmy Jadwiga, tylko muszę jeszcze znaleźć u siebie w Szczecinie gabinet który robi takie zabiegi. Na twarzy chyba boje się tego łuszczenia, więc spróbuje narazie na plecach i dekolcie ale mam jeszcze pytanie czy wystarczy ja się zrobi taki peeling np. 2 razy w roku, czy potrzebna jest seria kilku zabiegów?
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując