Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-19, 01:00   #955
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
A odnośnie oliwki Hippa to moje pierwsze wrażenie było fantastyczne, natomiast na dłuższą metę nie radzi sobie z nawilżeniem, zresztą, nie można tego wymagać od oliwki Mimo, że nie mam bardzo suchej skóry.
Teraz planuję kupić krem do ciała Isana z mocznikiem
ni niestety tez mam takie wrazenie, nie radzi sobie z nawilzeniem kompletnie, ale jest za to swietna doraznie np po kapieli przed romantycznym wieczorem z TZ

---------- Dopisano o 03:00 ---------- Poprzedni post napisano o 02:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Ag4 - ja polecam 6 weidera ( mam po niej wyrzeźbiony brzuszek) ale nie jest dla Ciebie jeżeli masz słaby kręgosłup. Ogólnie ruch ( bieganie skakanie ) doskonali mięśnie brzucha A praca siedząca niestety ma duży wpływ na osłabienie tych partii ciała. I jeszcze może dodam że jak tylko mam możliwość to siedzę / stoje z napiętymi mięsniami brzucha - na efekty nie trzeba długo czekać
ja mam wciagniety brzuch od rana do wieczora, juz nawet o tym nie mysle, wszyscy podziwiaja moj plaski brzuch chociaz tak naprawde jest dosc odstajacy.... ale ostatnio moja kolezanka- masazystka powiedziala mi, ze przy wciagnietym brzuchu nie oddychamy przepona i jest to szkodliwe :/ nie wiem co o tym myslec
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora