Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-09, 22:00   #4285
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
najlepiej to by było jakby ktoś z pigmentowych znawców się poświęcił, zamówił próbkę czegoś co już ma w domu i obadał

Tandeta wybija ale ogólnie ze wszystkich zdjęć - no i nowe opakowania chyba jeszcze nie są tak rozkminione przez te wszystkie netowe wyłapywaczki podróbek
sama nie wiem, co o nich sądzić... niby te nowe opakowania są od nieawna stosunkowo, ciężko mi powiedzieć, czy już się pojawiły podróbki czy nie, z drugiej strony zawsze można pokazać na aukcji oryginalne opakowania a odsypać nie wiadomo co... Ten użytkownik ma pigmenty z kolekcji PRO też (np Blondynę)... ale nie biorę odpowiedzialności bo naprawdę nie umiem określić... i ja bym chyba nie kupiła, zwłaszcza że coś mi gdzieś mignęło, że wróciła użytkowniczka polecana w pierwszym poście czyli pewna osoba.


Cytat:
Kasiaj, widziałam na swatchowym, że zakupiłaś błyszczyk z pikoków - jak Ci się nosi przy dłuższym użytkowaniu? - testowałam ostatnio i bardzo mi się spodobała ich konsystencja. Polecałabyś?
Powiem tak: ja mam dosyć neutralne kolorki więc ciężko mi jest wypowiedzieć się co do trwałości koloru, tego jak długo sie on utrzymuje, jak schodzi itp. Natomiast jeśli chodzi o konsystencję to mi się one bardzo podobają. Są takie kremowe, miękkie, fajnie pielęgnują usta i dają całkiem przyzwoite krycie. Np. dla kogoś zaznajomionego z konsystencją Lipglassów to może być lekki szok bo uczucie jest naprawdę inne no i finisz też, brak efektu tafli a raczej satynowe delikatne wykończenie
Znaczy ogólnie to ja np jestem z nich bardzo zadowolona, i ja bym poleciła
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora