Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-24, 14:40   #1287
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A, to sorki zrozumiałam twój zachwyt jako pytanie.
Gardenii nie miałam. Kule miałam ałun (prawie bez zapachu), sandał (boski, orientalny), róza&ambra chyba (różano-orientalny). Ale jesłi lubisz gardenię to kula napewno będzi ładnie pachniała! Miałam kostke różana - zapach powalający i cudnie nawilżała!

No właśńie nie ta - mam maske z błotem z morza syberyjskiego a ta jest z glinka niebieską. Tej, o której poiszesz nie miałam, ale byc może jest podobna do mojej. W masce z błota syberyjskiego jest fajne to, że nie tylko oczyszcza i pielęgnuję, ale też robi za wspaniały peeling (ma dość mocno ziarnistą strukturę)!! Podczas zmywania twarzy delikatnie ją moczę i taka wilgotna maską robie masaż twarzy - efekt oszałamiający . W opiniach o niebieskiej tez widzę, że ktoś robi nią peeling w trakcie zmywania, więc może, może....
dziekuje Anula, zapytam kiedy beda mieli tę maskę o której piszesz, zamówienie złoze wieczorem na spokojnie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora