Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 08:04   #3852
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Blue,no wlsanie,poszukaj lekarza w wiekszym miescie.Ja jezdzilam dlugo do tej samej babki,ktora potrafila mi zapisac diane,spirytus robiony i mam wrazenie,ze na tym jej umiejetosci sie skonczyly Teraz ja z kolei jestem madrzejsza i nie dam sobie wlulic byle czego.
A wczoraj wieczorem umylam twarz tym,do czego tata namawia mnie od wieelu lat-mianowicie mydlem szarym.I to wszystko co mi od dwoch tyg.zalegalo i nie moglo sie zdecydowac czy wyjsc,czy zniknac-od razu sie splaszczylo.Jestem nieco przesuszona,bo teraz ciagle Ad w akcji,ale chyba przy tym mydle pozostane.

Ja niereligijna jestem dlatego zycze duzo wypoczynku,lenistwa,odstr esowania,milych rozmow z dawno niewidziana rodzinka...po prostu wszystkiego czego brak na co dzien.
ja leczyłam brodawki płaskie u lekarki która za wizyte brała po ok. 5zł, na trądzik zapisała mi jakiś płyn robiony w aptece, prawie sam alkohol, nawet nie poszłam z tym do apteki, według niej pielęgnacja to mydło i krem Nivea nic więcej, ludzi przyjmowała z zasłonietymi ustami w tej masce jak chirurdzy podczas operacji, sporo osób wyleczyła, ale co do trądziku to raczej najnowszego leczenia raczej nie zna. Dlatego nie poszłam już tam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora