Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-27, 13:03   #1412
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jak dla mnie super
a jak to się robi ? bo jakoś nie miałam okazji się dokształcić
Asiu jak wpiszesz sobie na yt Ombre Nails to wyskoczy Ci dużo tutoriali myślę że lepiej tak niż miałabym tłumaczyć bo jak wspominałam żaden 'szpec' ze mnie

Agatko pozwoliłam sobie również kuknąć świetne są! Ja mam swoje spore bo się przeważnie rozmiar waha od dużego C do małego d no ale po tylu dietach które w życiu przebyłam i tylu straconych i nawracających kilogramach.. nie są już w najlepszej kondycji. Póki w bieliźnie bardzo dobrze wyglądają a bez względnie to ich nie ruszam ale po dziecku no cóż.. chyba będę rozmyślać nad tym poważnym krokiem. Szkoda tylko że to takie kosztowne.

Przy okazji skoro już rozmawiacie o wadze to wychodzi na to że grubas przy was jestem straszny ! Wstyd normalnie! Przynajmniej pocieszyłyście mnie w kwestii wzrostu bo myślałam że to ja przy wzroście 163cm jestem krasnal

Agatko nie chudnij już! wyglądasz świetnie skupiłabym się już tylko na modelowaniu ciała jeśli oczywiście chcesz. Waga jest już idealna na moje oko.

Zrobiłam nowe pazury jakoś tamten fiolet mi nie odpowiadał i zachciało mi się czegoś słonecznego więc zamieniłam go na pomarańcz i myślę że wyszło połączenie idealne dodatkowo osypałam je złotym brokatem i się świetnie mienią w słonku kojarzą mi się z takim słodkim kolorowym drinkiem z parasolką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (52,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (60,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (51,1 KB, 15 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora