Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-04, 19:14   #4144
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Uzywal ktis alorsowych zelow i kremow od Forever Living Products? Ciekawe sa skladowo
https://www.foreverliving.com/retail...31D46.tc1-int1

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
tam akurat nie widze skladow, ale patrzylam juz na niektore... chyba pasta do zebow byla fajna. a inne rzeczy to nie nadaja sie na ten watek. brzydkie konserwanty, PEGi, SLSy itp...

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Właśnie robię fotkę, ma paraben na końcu składu i coś jeszcze. Sama ocenisz Mojej gęby nie zatyka, a mam skłonności.
bo on nie jest zapychajacy, tylko ma brzydkie konserwanty. wszystkie trzy z konca, szczegolnie diazolidinyl urea jest ble. na mojej skorze robi masakre...

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
witaj, kremu Pukka nie lubię, pisałam więcej stronę wcześniej; żel dobrze nawilża, można stosować codziennie, nakładać samodzielnie lub mieszać np. z olejkiem Pai (strona wcześniej), świetny pod makijaż; deo Bioturm dobrze chroni, ma delikatny, świeży zapach, nie więc problemu z dodaniem innego zapachu, wydajny, cena też jest na +; podkład 100% pure uwielbiam, cieszę się, że mogę teraz używać podkładu naturalnego codziennie, a nie (jak w przypadku Alvy - więcej strona wcześniej ) na krótkie wyjścia, pięknie kryje i wygląda póki co na każdym kremie, żelu; szampon Urtekram kiedyś bardziej mi pasował, włosy znudziły się nim, ale nadal dobrze się rozczesują i trochę zyskują objętości, lepszy jednak jest Luvos, lepiej nawilża włosy na długości. Masz jakiś glinkowych ulubieńców?
dzieki wlasnie nadrabiajac juz co nieco poczytalam. na olejek pai juz przed ciaza sie czailam... w koncu bede musiala go kupic. a deo bioturm tez wyprobuje, ida do mnie (dla dziecia) smarowidla ze srebrem od nich, wiele pozytywow czytalam na temat tej serii. no i zainteresowal mnie podklad 100%pure, chociaz z living nature sie bardzo lubie i tez wlasnie moge go nawet po domu nosic - geba coraz ladniejsza no ale czasem mozna wyprobowac cos innego, juz 3 flachy LN mialam...
urtekram mi wlasnie na dluzsza mete tak srednio podchodzil. byl ok... ale wlasnie taki... zwykly byl. luvosa nie probowalam, ale sprobuje. z glinkowych to mnie nic dotychczas nie powalilo... najlepszy jak na razie dla mnie byl i+m ziolowy. nawet jak mialam mega przetluszcz i swedzacy skalp, to on przynosil ukojenie, a wlosy byly fajne.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora