Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-05, 18:16   #32
Hela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż na studniówkę u kosmetyczki- opłaca się?

W moim przypadku zadecydował ... przypadek . Od początku byłam po prostu pewna że makijaż na 100-dniówkę zrobie sama , w końcu mam odpowiednie kosmetyki i musze przyznać że nawet nie pomyślałam o tym żeby skorzystać z usług kosmetyczki . Jednak do czasu ... kiedy przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i na dodatek dowiedziałam się że moją przyjaciółke rownież pomaluje kosmetyczka postanowiłam zaryzykować . I tak jakoś wyszło że wczoraj przeglądałam gazete i było ogłoszenie która zamieściła kosmetyczka . Zadzwoniłam i dowiedziałam się że przyjdzie do mnie do domu , pomaluje mnie , zrobi tipsy i za to wszystko zapłace 50 zł . Uważam że to korzystna oferta , tym bardziej że jest to kosmetyczka która pracuje w najlepszym zakładzie kosmetycznym w naszym mieście a poza tym przyniesie katalog z makijażami . Nie powiem bo mam lekkie obawy ale wierze że będzie dobrze musi być dobrze po wszystkim postaram się zamieścić swoje zdjęcie .
Hela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując