Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-06, 13:45   #288
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
ja dzisiaj wlasnie ide zaatakowac rossman po:
zel i tonik Nuno - spodobal mi sie ich opis. na tluste strefy cery beda idealne.
tonik ogorkowy
balsam rozswietlajacy - wszystko przez Ciebie Inkarnatko !!!
jakis peeling jeszcze nie wiem ktory, ale moj YR juz na wykonczeniu

aaa wlasnie Inkarnatko, jak ten kremik oliwkowy lekka formula?

i Malutka, pytanie do Ciebie, jak sie spisuje ten krem Nuno? nie zapycha, nie sprawia, ze skora sie bardziej swieci albo przetluszcza?
Cogata, nie wiem czy w rossie znajdziesz ten balsam rozświetlający, ja jeszcze go ani razu nie widziałam u siebie (a bywam w wielu rossmanach )
Co do kremu oliwkowego lekkiego, to jestem zadowolona Bo jak najbardziej nadaje się na dzień, pod makijaż, jest zdecydowanie lżejszy niż naturalny (nie jest tłusty), nada się też na lato, w miarę szybko się wchłania (stosuje tylko na policzki, bo są strasznie suche podobnie jak inne kremy), ładnie pachnie, ale ciut za mocno -> i to może niektórym nie odpowiadać, dobrze odżywia i wygładza, chociaż czasami są tak suche, że nic nie pomaga Używam na zmianę z innymi kremami, na ogół próbkami (tak nawiasem przestrzegam! Nie próbujcie używać kremu Riastil do cery alergicznej i wrażliwej, co za okropność!!! ), nie zapycha mi porów.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cogatko, nie nadążam z odpowiedziami, bo net mi muli, ale o Tobie nie zapomniałam, no jakbym mogła

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

No i jeszcze konsystencja: tłustawa, ale krem nie zostawia lepkotłustego filmu, wchłania się do matu (u mnie).
To moja recenzja, z tym, że chyba trochę przesadziłam z tym wchłanianiem się przez 10 minut

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-370953
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując