Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-27, 14:11   #243
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Użyłam już 3 razy mój świąteczny prezent Gowoonsesang bb i mogę się wstępnie wypowiedzieć
Jeśli chodzi o kolor to niestety jest szary i różowawy. Na mnie jest mocno szary, różowości tak nie widać, ale jakoś się wtopił i nie odznacza mi się twarz od szyi i dekoltu. Krycie bardzo fajne, trochę słabsze niż Skin79 intense classic, ale jednocześnie jest dużo lżejszy. Po nałożeniu na mojej twarzy jest matowy, zero świecenia, nie wchodzi w zmarszczki, po pewnym czasie tez cera nie świeci mi się tak jak po Skin79. Nie tworzy tapety, a kryje wszystko Nie mogę narazie jedynie powiedzieć nic o zapychaniu, dopiero za jakiś czas się okaże. Ale jak narazie nie mam do niego zastrzeżeń
No to i ja mogę juz cos skrobnąć

Testowany wczoraj i dziś...i faktycznie szaro rożowy, ale po chwili idzie w szarość ladne, roż gdzieś znika na szczęśćie, a na punkcie rózu mam obsesję, bo zaraz robi ze mnie świnkę Pigi, ten nie robi o dziwo Ładnie się wtapia, nie odcina od szyi, nie podkreśla suchyc skórek tzyma sie bez zmian praktycznie caly dzień, a po przeleceniu Meteorami wogle super, chyba nie do zdarcia. I jakoś szarość meteroy łagodzą, więc jest idealny. Jka ktoraś boi się tego szarego, to złotawy puder powinien pomóc zniwelować. Kryje ładnie wszystko co powinien. Wiadomo, że nie jakoś super mocno, nie ma co się spodziewać że zakryje jakieś wielkie plamy, ale małe popryszczowe przebarwienia spokojnie daje radę za jednym zamachem, bez korektora.. Jestem zadowolona z zakupu
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując