Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bio CLA
Wątek: Bio CLA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-27, 10:06   #94
majka_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bio CLA

A ja stosowałam BIO CLA ponad dwa lata temu. W ciągu pierwszych dwóch miesięcy zgubiłam około 4 kg, a potem kolejne 2. Dodam, że przy wzroście 163 cm i wadze 56 kg nie było mi łatwo, bo nigdy nie byłam otyła. Po prostu chciałam się poczuć lepiej we własnej skórze. Oczywiście same tabletki nie zadziałają - musiałam ograniczyć słodycze, chipsy i inne niewskazane rzeczy. Do tego łykałam chrom plus, który gorąco polecam. Kiedyś byłam uzależniona od słodyczy, a chrom pozwolił mi się z tego wyleczyć. Przy wadze 53 kg wróciłam do starych ciuchów, a w sklepach bez wahania zaczęłam wybierać rozmiar 36. Kiedy doszłam do 50 kg, znajomi uznali, że wyglądam biednie, dlatego odpuściłam sobie. Muszę dodać także, że nie było efektu jojo, ładnie się trzymałam przez 2 lata. Teraz zamierzam wrócić do BIO CLA, bo ostatnie kilka miesięcy przyniosło mi zbędny tłuszczyk i rozmiar 36 robi się ciasnawy
Życzę wszystkim wytrwałości i konsekwencji. Cudów nie ma - ale pomóc sobie można... Wszystko zależy od siły naszej motywacji.
majka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując