Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 19:44   #1332
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dzisiaj jestem po pierwszych testach tego filtra matującego Vichy, podzielę się może wrażeniami (skopiuję część z innego wątku)
Niestety, fatalnie się go nakłada. Roluje się, ściera, robi smugi, poddające w wątpliwość to, czy ochrona jest równomierna. Nałożenie na to minerałów mi się nie udało, zrobiłam drugie podejście, dokładniej i ostrożniej rozcierałam ale wyszło podobnie. I nałożyłam Revlona CS to nie było tych smug widać. Zawiodłam się trochę.
Mimo iż nie zaprzyjaźniłam się z SVR Lysalpha, to jednak lepiej się go nakłada. Smuży i się roluje, to prawda, ale jak się z nim trochę popracuje, dokładnie porozciera, to daje radę, przez to że jest trochę tłustszy to te smugi da się rozetrzeć. A w tym Vichy nie. Eh.

Co do trzymania matu, nie mam większych zastrzeżeń. Nie mogę powiedzieć, że szczególnie zmatowił mi skórę, ale też nie wzmógł przetłuszczania. Revlon na nim mi się trochę zwarzył, ale mam trochę suchych skórek po kwasie, więc w sumie nie dziwne.

Na tym wątku chyba ze 2 osoby ten filtr polecały? Też macie z nim taki problem, z aplikacją?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora