Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-20, 13:07   #1881
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Lavender powiem Ci, że jak na zwykły lakier to efekt jest całkiem fajny

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Aaa i zapomniałam napisać! Ostatnio kupiłam zmywacz w Biedronce z gąbką, taki fioletowy i jest bardzo fajny Elegancko zmywa, nie brudzi skórek, nie zostawia śladów (jest w kolorze jagodowym ) i przede wszystkim nie wysusza! No i nie trzeba miliona płatków zużyć
Lubie zmywacze z biedronki, wydaje się że nie uszkadzają płytki. Ostatnio mam dwufazowy niebieski, nie pamiętam z czym był, ale przelałam go do opakowania z pompką bo wtedy mi się nie marnuje, pompka zapodaje ile trzeba. Moja mama zawsze miała zmywacze z otworem w butelce, ale też się jej kiedyś rozlał, postawiłam przed nią pompke, z początku była zdziwiona, nie wiedziała jak działa, i się jakby bała tego wynalazku, teraz tylko z pompkami mamy w domu, a nawet do opakowania z pompką przelewałam sobie tego "taniego kwiatka".
Ten w gąbce mam, super pachnie, ale przed malowaniem trzeba go dokładnie zmyć bo tłusty. Jak ci się gąbka zabrudzi, a zmywacz oryginalny wyschnie to wyrzuć tą starą, utnij kawałek kąpielowej też z B. wsadzić w to samo opakowanie, nalać zmywacza i mamy z powrotem ten w gąbce, bo on jest dobry np:w podróż, bo się nie wyleje.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując