Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pogaduchy po szkole część V pt. "W Żółwiowym gronie na podbój świata!"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-14, 09:28   #53
fragile 9000
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 240
Dot.: Pogaduchy po szkole część V pt. "W Żółwiowym gronie na podbój świata!"

Cytat:
Napisane przez ejMala Pokaż wiadomość
a u mnie słoneczko świeci i jest suchutko a jutro chyba pójdę do szkoły, muszę... ehhh

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------


ajj muszę się uczyć ;pp
ale Ty się przejmujesz tą prezentacją :P ja tam napisałam byle jak i coś tam już z niej dukam ;p
no przejmuje się bo chce miec pewność że jest dobrze napisana i miec chociaż jedno z głowy .

[1=26e36cd43f9cac15ad5746d 34296336ad12aa2b1_614faa1 8a26c7;17864977]ojej, przepraszam najmocniej, już to poprawiam



Ja mam właśnie takie powyginane w każdą stronę. Prostownica to moja przyjaciółka



Ja też nie spałam, ale to dlatego, że synek siostry strasznie chrapał -.-' I miałam za wysoką poduszkę, masakra. Ja w domu to tylko na jaśku śpię...

-----------

Właśnie wróciłam z kościółka, jem śniadanie, potem lekcje a wieczorem... ? Nie mam pojęcia.[/QUOTE]

do mnie M. przychodzi . Choć nie wiem nawet czy chce żeby przyszedł. A jak wróce to posiedze nad angielskim i tak pewnie mi zleci.
__________________

Znajdź mnie,
wyciągnij ze stosu zapisanych kartek, spomiędzy papierosów ładnie ułożonych w pudełku, zmiętych papierków w kieszeni
.




fragile 9000 jest offline Zgłoś do moderatora