Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-28, 17:06   #53
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
strasznie jestem ciekawa jakie wrażenia będziesz miec.. już Ci się ciałko napina? tez myślę nad obciążeniami ale wydatki mi nieplanowane wyskoczyły i chyba nic z tego
Jak wrazenia po burn it off hmmm powiem tak nie ma słabszego, lzejszego dnia w tym programie kazdy meczy na maksa choc moim faworytem pod tym wzgledem jest burn interval&ab burn ojj tam sie dzieje. A dzisiaj tez sie wymeczyłam moze ciut mniej niz w dniu 4 ale tez cała mokra byłam - i tu mi sie nasuwa spostrzezenie ze chyba robimy ten program w dobrej kolejnosci tj najpierw tf a dopiero potem ce bo wydaje mi sie ze w tamtym programie wzmocnilismy miesnie i etraz przy tego typu cwiczeniach działaja na maksa przez co poce sie jak mysz i pale kalorie i tłuszczor niedobry
A jak ty sie czujesz po burn circuit? czy jestes zmeczona cos tam czujesz czy tak jak no po burn interval? bo ja kazdego dnia czuje sie jednakowo wykonczona pytam bo jesli nie czujes ztakiego zmeczenia to warto dorzucic cos do obciazenia, i naprawde te 10kg na reke przy cwiczeniach na nogi to nie duzo sprobuj a zobaczysz ze tak faktycznie jest mowei na nogi bo jak chciałam zarzucic "dyszkę" nad głowe to podniosłam tylko na wysokość oczu ale nogi to inna bajka i taki ciezar sie im przyda

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Aaaa a co do recharge to zdecydowanie lepszy program od stretch40 nie zanudza i daje przyjemnosc moim umeczonym miesniom
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując