Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-12, 14:48   #3015
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez fajna psina
Ty po tych szamponowych ekstazach stosujesz odzywki czy niet??

dzieki za ostrzezenie teraz juz wiem, ze Bono + dzieci nie wchodza w gre za duze spustoszenie w domu by bylo
123sciri probowalas ruskich odzywek? bardzo fajne sa
odżywke stosuje zawsze, na końcówki (tak na 1/3 długość włosów), inaczej nie rozczesałabym kołtuna
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
no właśnie tylko drozdzowej i b. ją lubię choć robi mi kołtun i figową od ciebie i tak nad nią się zastanawiam że ona to na basen by mi się przydała bo bardziej treściwa jest ( na codzień chyba jest troszkę za ciężka) no i pachnie bosko

właśnie oglądam szampony NS i rozumiem że szampon o którym pisze anula to ten:http://kalina-sklep.pl/organiczny-sz...cja-p-275.html ??

ale tego sprayu do włosów i ciała to ja nie widzę w ogóle tam a taki mi się kuszący wydaje
ja mam szampon objętość i balans, do przetłuszczających się, brak go obecnie w sklepie. Ale ten, który podlinkowałaś jest na mojej liście
Sprayu też nie ma - to jest ten drugi na górnym obrazku po prawej stronie logo sklepu


Ja Wam mówię, że czytacze wątkowi wykupują to, do czego my sie tu ślinimy my sie ślinimy a oni kupują........ i dla nas nie ma
No i dobrze - niech kupują i niech im służy, ale mogliby się chociaż wrażeniami podzielić!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-12 o 15:02
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora