Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-12, 17:47   #3017
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ja bardzo lubię ghassoul z naturalnego piękna, bo jest sproszkowania i fantastycznie prosto i szybko sie ja przygotowuje, nie musze czekac az te bryłki namięknę i je rozcierać, a potem znowu dolewac hydrolatu i tak w kółko i w kółko ta błyskawicznie wchłania wodę i papka gotowa raz-dwa

Umyłam włosy NS do tlustych, na razie schną
Tak na gorąco z frontu - napewno komfort używania sporo większy niż love2mix, ten szampon jest taki "wilgotny" w trakcie używania,mam wrażenie jakby był z odżywką włosy są takie fajnie mokre w trakcie mycia. No ale to mnie własnie trochę niepokoi - martwie się, czy nie bedzie przez to przyspieszał przetłuszczania....... po love2mix czuje to mocne oczyszczenie skalpu, to trzeszczenie włosów z czystosci. Ale to tylko wrażenia z mycia, więc mało miarodajne. Poczekamy, zobaczymy
Dzięki, nie wiedziałam, że tam jest Na layla.pl też w proszku
Umiesz zachęcać do kupowania szamponów, oj umiesz... A jak końcóweczki? Nie suche?
Dzisiejsza noc z sesą zakończona sukcesem Włosy o wiele bardziej miękkie i błyszczące. Jeszcze żeby ciut mniej wypadały przy myciu i czesaniu to byłoby cudnie.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja Wam mówię, że czytacze wątkowi wykupują to, do czego my sie tu ślinimy my sie ślinimy a oni kupują........ i dla nas nie ma
No i dobrze - niech kupują i niech im służy, ale mogliby się chociaż wrażeniami podzielić!
oj tak...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora