Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-12, 18:44   #3019
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hehe a co myslisz, ze te male drobiazgi to nie maja wyplywu na ilosc kosmetykow w kolekcji
Wczoraj narzekalam, ze mam za duzo serum do twarzy, a u mnie chyba sprawdza sie powiedzenie mowisz masz. Ide rano do duzego pokoju zbieram z dywanu jakas czarna czesc pogryziona przez psa. Przed chwilka robilam porzadek w jego legowisku i patrze taka duza plama, mysle zlal sie. Ale nie, wacham i czuje jakis olejek no i eureka Bono rano gwizdnal mi z szafki nocnej serum Lucy minerals i zdenkowal je Takze dzis chcac nie chcac chyba bede musiala cos otworzyc
o matko , ty weź go pożycz tym koleżankom z wątku odwykowego (tym pt.: mam 32 balsamy i 25 żeli) i on im zdenkuje co trzeba (i co nie trzeba też ). Taka użyteczna psina ...ale właściwie jak ty wiesz, że z niego taki zbój, to czemu nie pozabezpieczasz chaty jak się przed dzieciorami ciekawymi świata zabezpiecza? blokadki na szafki itp

anula, naprawdę twoje opisy szamponów (i innych kosmetyków zresztą też) brzmią jak poezja

funghi, ja używałam szamponu z chili (ale tylko raz, więc ciężko tu opinię wiążącą jakąś wyrażać) i mi się nie spodobał, natomiast NS do tłustych lubię bardzo

Natomiast ciągle rozpracowuję edm jojoba i trochę się przekonywać zaczynam....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora