Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-23, 18:02   #1368
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elus238 Pokaż wiadomość
potrzebuje pomocy dziewczyny! Farbuje włosy od nie całego roku mój naturalny kolor to lekko szarawy blond. Zawsze farbowalam włosy na odcienie blondu także bez szaleństwa i chciałam nawet wrócić do naturalnych bo odrost aż tak nie rzucał się w oczy ale coś mnie pokusilo i zrobiłam sobie nietypowe ombre mianowicie położyłam na sama górę głowy ciemna farbe sayos niby jasny brąz ale wyszedł ciemny wręcz kasztanowy nie podobał mi się i postanowiłam go rozjaśnić małozylam jasny blond sayos ale nie wielee to dało minimalnie kolor się rozjaśnił po 2 tygodniach kupiłam rozjaśnia z z Joanny ten mocny 5-6tonow i nalo,ylam go tylko na gore na te ciemne włosy i TRAGEDIA MOJE WLOSY WYGLADALY JAK WSADZONE DO KWASU jakiś centymetr od skory białe zresztą jasno ruda !następnego dnia musiałam isc do szkoły a w domu nie było żadnej farby a godzina 23 i sklepy pozamykane wiec znalazłam farby od brata :szamponetki pod wpływem emocji nałożyłam najpierw jasny blond ale NIC TO NIE DAŁO potem nalozylam czarny i na głowie zrobił mi się czerwono rudy ale jasny kolor wygląda to okropnie dzisiaj byłam tak w szkole . Kupiłam jasny blond znów z sayosa nalozylam i nic się nie zmieniło jedynie szamponetka po umyciu bardziej zeszła . Nie przewidzialam ze tak się stanie i nie kupiłam innej farby wiec nalozylam ostatnia szamponetke o odcieniu jasny brąz i moje włosy są nadal jasno rude rano idę do szkoły ...jak klaun PROSZE dziewczyny pomocy !! Jestem załamań tym kolorem chce wrócić do blondu jaknajszybciej
Nie mam zbyt wiele kasy na te operacje wiec proszę doradzcie cos w przystepnych cenach
Przede wszystkim - uspokój się. Wielu osobom się przytrafia niewydarzone farbowanie. Nie działaj w pośpiechu, włosy jakoś zwiąż czy zepnij. Odrosty możesz zakryć opaską z materiału, ew. możesz założyć chustkę na włosy.

Na spokojnie poczytaj sobie tutaj o dekoloryzacji, zastanowisz się jaki sposób najbardziej ci pasuje.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując