Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 14:28   #2565
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Katie Dziub Pokaż wiadomość
<3 kocham Was za zainteresowanie moim indywidualnym postem, za nie odsyłanie do wątków ktore juz przestudiowałam i za cenne rady !
To że bedę robiła migdał to juz pewne, kilka osob odradziło mi salicyl- to mi wystarczy.

Czy migdał jest równiez tak silnie fotouczulający i muszę tłuścic się filtrami czy wystaczy mi podkład 20 PA + i puder sypki na to ?
Migdał zacząc od stęzenia 10 % ? Tylko w czym go rozpuścic na pierwszy raz i jak długo go trzymac na twarzy ?
Salicyl nie jest zły, po prostu dla początkujących zaleca się zdecydowanie łagodniejsze kwasy, do których on na pewno się nie zalicza, już niskie stężenia mogą podrażnić skórę, w moim przypadku, a mam cerę wrażliwą wystarczy stężenie 2% i już widzę działanie złuszczające i lekko drażniące, przy czym wychodzą zanieczyszczenia bardzo ładnie. Możesz sobie na próbę kupić żel rumiankowy do mycia twarzy Sylveco. Ma właśnie 2% salicylowego U mnie on wyciąga zaskórniki, wystarczy porządnie rozmasować i potrzymać na skórze minutkę, ale ostrzegam, może podrażnić, na pewno polecam omijać wrażliwe partie twarzy, np kąciki nosa i ust.

Do migdała podkład 20 powinien wystarczyć. Nie jest fotouczulający.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-09-02 o 14:33
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując