Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-02, 16:36   #2572
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Katie Dziub Pokaż wiadomość
Okej zdecyduję się na migdał, bo już tez o nim myślałam, mam jeszcze lekkie naczynka tak ze na pewno będzie lepszy dla mojej cery.
A co do dobrych masek jakąs niedrogą możecie polecic? Czy maseczka ze spiruliny 100 % wystarczy ?
Co do neutralizatora z sody- zadziała na migdał?
Czy migdał tez się robi na PEGu czy ma on tylko zastosowanie przy salicylu ?
Czy stosowanie cały czas stężenia 10 % ma sens, jesli bedę sie ładnie łuszczyc, czy nalezy zwiekszac stezenia? Boje sie wylinki, pracuje jako kosmetyczka( wstyd ze o kwasach nie mam pojecia) i nie bardzo moge sobie na taki wyglad pozwolic ;(
jeśli masz naczynka to tylko migdał lub PHA. Inne są ci niewskazane. Rób mniejsze stężenia, to nie będziesz miała wylinki jak po np. RetixC.
ja zawsze kupuję gotowe kwasy. Norel ma fajne, Apis, Bielenda.
Wszelkie maski algowe+ampułka mile widziane, wszystko co złagodzi i odżywi.

sorry ale jakim cudem pracując jako kosmetyczna nie wiesz nic o kwasach? jak je robisz klientkom? ja jestem w po 2 roku studiów i już sporo na ten temat było

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez martuszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatio zrobilam peeling salicylowy 10% na spirytusie a na brodzie dostalam wysypu ze stu bialych malenkich płytkich bialych stanow zapalnych. WTF? ((((
skóra się oczyszcza? ja mam wysyp po kwasach przez pierwsze 3-4 aplikacje.
jak ma ci ktoś odpowiedzieć jak tego nie widzi?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując