Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 16:55   #2574
Katie Dziub
Raczkowanie
 
Avatar Katie Dziub
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 131
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
sorry ale jakim cudem pracując jako kosmetyczna nie wiesz nic o kwasach? jak je robisz klientkom? ja jestem w po 2 roku studiów i już sporo na ten temat było[COLOR="Silver"]
Pracuje jako kosmetyczka, z kwasami nie miałam do tej pory styczności z klientem. Jestem kosmetyczką nie kosmetologiem - na dwuletnim studium o kwasach było tylko tyle co się samo wyczytało w necie. A jako iż miałam sporo innych problemów kwasy odstawiłam na później.
Po za tym w gabinecie uzywamy gotowych kwasów firmy Mesoestetic i gotowych neutralizatorów, zmywamy po 5-8 minutach w zaleznosci od reakcji skóry i ot cała filozofia, nic nie mieszamy , nie mamy stycznosci z PH , z zasadmi i kwasami i całym tym magicznym świecie, tak więc i ja o tym pojęcia nie mam. Wstyd mi- przyznałam już na początku moich postów, ale kto pyta nie błądzi, mam nadzieje że dzięki wam będę mądrzejsza( juz powoli jestem )


Hydromanil na mazidłach jest dostępny tylko 60 g, a do sporządzenia toniku potrzebne mi max 2 gramy, tak wiec nie będę chyba zamawiała opakowania tak dużego by się zmarnowało;>
__________________
od 28.05.2008 , razem <3


I...
Nie ważne czy stoisz daleko czy blisko,
jeśli jesteś człowiekiem,to zrozumiesz to wszystko.

Edytowane przez Katie Dziub
Czas edycji: 2014-09-02 o 16:57
Katie Dziub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując