Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-08, 17:16   #1616
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Ja też lubię klasykę. Ale powoli zaczynam się przekonywać do odrobiny szaleństwa. Jednak każdy paznokieć z innej parafii to nie moja bajka i te malunki typu domki, zwierzątka, jakkolwiek bardzo starannie wykonane, w ogóle nie w moim stylu.

Jakieś jaja z tym awatarem teraz jest już ok. Ale wczesniej nawet cofnęłam sie do poprzedniej strony i sprawdziłam, i tez był mój
Ja właśnie na samym początku nazamawiałam sporo taki pierdółek typu jakieś naklejki, cyrkonie, teraz jeszcze czekam na płytki i stempelki, a już czuje że będzie to jednak u mnie leżało popróbuje pewnie kilka razy i najwyżej puszcze w świat

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Kolor 002? Bo ja właśnie zamawiałam intensywny róż, a otrzymałam coś podobnego do Ciebie, zastanawiam się czy nie pozbywają się zalegających kolorów
wlasnie nie, zamawialam 006 i dostalam 006 tzn taka jest naklejka na spodzie a w srodku jakis sraczkowaty zolty[/QUOTE]

A to u mnie naklejka też była inna, ale kolor bardzo podobny, taka rozbielona różo-żółć


W ogóle oni coś z tymi kolorami muszą mieć nie tak, napaliłam się ostatnio na taką pastelową rozbieloną brzoskwinkę, widziałam zdjęcia na grupie na fejsbuku i to było Perfect summer 122, a ja otrzymałam wściekłą neonową pomarańcz .

Edytowane przez maddzia007
Czas edycji: 2016-02-08 o 17:19
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora