Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jedziecie na cmentarz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-24, 12:58   #9
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Uwazam ze taka wizyta jest zawsze potrzebna. Ja napewno o niej nie zapomne, bo jest to wyraz szacunku. Skoro ojciec nie moze byc obecny na slubie, to przynajmniej w ten sposob moge mu pokazac moje szczescie. Slub to jeszcze dalsza przyszlosc, ale bedzie to napewno zbyt wzruszajac chwila, by to uwieczniac na zdjeciach czy filmie. Mysle ze to jest zbyt osobiste, ale jak ktos chce to jego sprawa.

Odnosnie tego co napisala Ela: "uważam tez za piękny gest kiedy panna młoda zostawia swoją wiązanke na grobie- bo zazwyczaj każda chce ja sobie zatrzymać".
Ja spotkalam sie z przasadem, ze w zadnym wypadku nie wolno mlodej zostawiac swojej wiazanki slubnej na grobie, poniewaz niby wrozy to szybka smierc jednego z malzonkow. Trzeba podobno kupic osobny bukiet specjalnie na te okazje. Ciekawa jestem czy moze to byc jeden z bukietow otrzymanych od gosci?? Nie jestem przesadna i sie tym nie przejmuje, tylko chcialam sie dowiedziec czy juz sie z czyms takim spotkalyscie???

Co do podziekowan dla rodzicow, to bedzie to moment, ktorego najbardziej sie boje!!! Napewno sie rozplacze na maxa, zreszta nie tylko ja ale moja rodzinka pewnie tez. Z drugiej strony, mimo wszystko podziekowania sie naleza rodzicom TŻ i mojej mamie, wiec nie chcialabym ich tego pozbawiac. Najchetniej zrobilabym to po weselu na spokojnie, w rodzinnym gronie, tylko co na to goscie??

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-06-28 o 22:00 Powód: post pod postem
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując