Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-20, 21:52   #773
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez shelly Pokaż wiadomość
Chciałam powiedzieć, że mam obcykane te opakowania, bo wiem, że wiele osób potrafi mylić EDP z EDT. Potrafiłabym odróżnić zapach EDT od EDP gdyby ktoś podstawił mi pod nos.
Mnie te rozne opakowania wpuszczaja czasem w maliny, ale jednak po zapachu spoko mozna odroznic edt od edp - bez watpienia, zwlaszcza u Chanel.
Co do reformulacji, wiele marek bardzo niechetnie sie dzieli taka informacja i czesto dowiadujemy sie z przeciekow prasowych. Moze cos sie znajdzie gdzies w necie na ten temat

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co możecie mi powiedzieć o cieniach 4kach Chanel? Przymierzam się do zakupu swojej pierwszej paletki i zastanawiam się, czy iść w Chanel czy może lepiej innej marki? Z pojedynczych cieni jestem bardzo zadowolona
Mam Vanites i Garden Party.
Jedna paletka potrafi miec zupelnie inne formuly kazdego z czworki cieni. Dlatego tez trudno odradzic albo zalecic czworki tak w ciemno.
Ja lubie wykonczeni etakie satynowe. Nie lubie gliteru ani wielkiej perly. Mat jest czesto bardzo wymagajacy, wiec raczej na niego nie stawiam, a w przypadku Chanel to i nie mam z matem doswiadczen.

Garden party: 2 zielone (butelkowy duochrome i perlowa pistacja) oraz 2 rozowe (antyczna roza satynowa i taki jasny pastel perlowy) - swietnie sie nakladaja. Pigmentacja.... Na poczatku bylam zla, bo to jednak nie pigmentacja Diora, ale zero osypywania, gladkosc aplikacji i bezbledne nakladanie o 6 rano . Idealne do pracy

Vanites - fiolety o roznym nasyceniu i wykonczeniu. Czesc z nich ma drobinki. jest jeden kolor, ktorego nie lubie - najjasniejszy. Zdecydowanie wole cieniejsze. Drobinki lubia sie nieco osypac. Kolory dosc napigmentowane. Aplikacja ok. Trzymaja sie na bazie dzien.

Ogolnie - bezpieczne, raczej do szybkiego i codziennego makijazu, niz do kreowania looku karnawalowego. Lubie je za to, ze nie tworza grubej warstwy i sie nie osypuja. Wymagaja bazy.

To tak z moich obserwacji.
Mam tez cztery cienie (w palecie ze szminkami, ale sa to irreele duo) i sa one tez takie 'codzienne'.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując