Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 19:53   #4962
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny mam pytanie. Widze już że żel na jednym pazurku odchodzi z boku, podejrzewam ze jeszcze na 2-3 zacznie. I teraz tak, jak bede robić odnowe to musze spiłować prawie całość praktycznie do pierwszej warstwy przezroczystego tak?. Tylko co w momencie właśnie jak po bokach odchodzi, dam rade to potem uzupełnic tak zeby nie było widac, czy musze delikatnie spiłowac całość?
Problem tkwi w tym ze frezarke bede miala dopiero na swieta Wiec mam do dyspozycji tylko pilniki.
jak ci odchodzi zel od plytki tzn ze zle przygotowalas pazura
jesli boki ci odchodza tzn ze nie zmatowilas tam pazurka- a masz zmatowic kazdy zakamareczek az zobaczysz ze sa matowe i porysowane.
jesli masz jakiekolwiek zapowietrzenie chocby najmniejsze to masz wiecej roboty przy odnowie bo musisz caluska mase az do pazura wypilowac- nie wolno tego podklejac bo sie grzyb zielony zrobi
trzeba powolutku sciagnac, od nowa zmatowic to miejsce gdzie bylo zapowietrzenie plus odrost i od nowa robisz calego pazura.
jesli masa pieknie trzyma to spilowujesz do pierwszej warstwy- choc ja robie tak ze juz w pierwsza wtapiam i sciagania mam wtedy mniej- bo od razu wtapiam, buduje i nablyszczam no i pazury cienkie wychodza
bez frezarki to ci zajmie troche sciaganie, reka zaboli ale da rade- przynajmniej sie nauczysz...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora