Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nail Tek-i jak Wam pasuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 13:59   #2493
nikita04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: Nail Tek II

Jestem zachwycona odżywką Nail Tek. Wcześniej miałam okropne paznokcie, pękały, rozdwajały się, jeśli już trochę urosły to wyginały się jak papier na wszystkie strony, nie mogłam ich wyhodować nawet do 0,5 cm długości

Wtedy poczytałam opinie o Nail Tek na tym forum. Zdecydowałam się kupić te odżywki na allegro. Co prawda wydałam na nie 63 zł ale kupiłam aż 3 te odżywki:
1) Nail Tek Xtra
2) Nail Tek II Foundation
3) Nail Tek II Intensive Teraphy.

I wiecie jak je stosuje?
Scielam pazurki na maxa na krótko.
Jak napisali producenci NailTek Xtra wolno stosowac max 4 tyg. Tak tez robiłam. Z tymże najpierw pierwszego dnia nakładałam NailTek II Foundation a potem NailTek Xtra. A każdego kolejnego dnia już tylko dokładałam po jednej warstwie NailTek Xtra. Co prawda nie udało mi się "wytrzymać" z odżywką aż 7 dni, bo dziwnym trafem odpryskiwała mi z paznokci. Nie wiem czemu, co robiłam źle. Mimo to gdy odprysneła zmywałam zmywaczem (nawet jesli nie minelo 7 dni) i nakładałam od nowa (Foudnation + Xtra, a potem każdego nastepnego dnia II Intensive teraphy).

Po 4 tyg stosuje juz tylko II Foundation + II intensive teraphy.

Efekt?
Mam CUDOWNE, mocne paznokcie, bielutkie na koncach jak po francuskim manicure i co najwazniejsze są naturalne, moje, a nie sztuczne żelowe tipsy jestem zachwycona. Warto było tyle kasy zainwestowac i jak juz mi sie skonczy kuracja to kupie kolejna partie NailTek II.

Na prawde polecam tym z Was, które mają łamliwe paznokcie, a chciałyby mieć ładne, zadbane i przede wszystkim SWOJE pazurki
nikita04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując