Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nail Tek-i jak Wam pasuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-26, 14:44   #2512
Niebieska Poziomka
Raczkowanie
 
Avatar Niebieska Poziomka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 387
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
profilaktycznie efekt bedzie taki, ze polamiesz sobie paznokcie. Jesli juz cos chcesz stosowac, to np. odzywki nawilzajace albo najzwyklejszaoliwe z oliwek, a pic np. jablko + natka pietruszki, ktora wzmocni wyrastajace paznokcie (ale uwaga - efekt po okolo pol roku, w koncu ten paznokiec musi wyrosnac).

a po drugie, wybaczcie, ale naprawde szlag mnie trafia gdy trzeba wyjasniac te same kwestie milion razy. dziewczyny, czytajcie watek, tu jest bardzo duzo wyjasnione. Ja sama najpierw przekopuje sie przez WSZYSTKO/WIEKSZOSC a pozniej ewentualnie dopytuje. Szanujcie czas innych.
Nie bulwersuj się tak
Właściwie to ja nie pytałam o nic. Po prostu napisałam stan faktyczny. Nie wiem co konkretnie miałabym szukać, jakie słowo kluczowe użyć.
Rozumiem jak ktoś ma pytanie odnośnie konkretnej rzeczy: lakieru, odżywki itp. to powinien najpierw poszukać bo wie czego szukać.
W moim przypadku musiałabym przeczytać dokładnie każdy post (2500 ) bo może akurat będzie coś co już zostało napisane a ja o tym niepotrzebnie bym wspomniała

Jeśli uważasz, że nie szanuje Twojego czasu to wystarczyło olać to co napisałam i nie odpisywać. Po co ma Cie szlag trafiać Jak ktoś by chciał to by odpisał. Równie dobrze każdy mógł też olać.


Ale dzięki za odpowiedź. Teraz już wiem, że jednak nie powinnam korzystać z tej odżywki jeśli nie ma ku temu powodów bo mogę tylko sobie zaszkodzić.
__________________
=========================
MOJE AKWARIUM

KARMIENIE MOTYLOWCÓW MUCHAMI [/CENTER]

Edytowane przez Niebieska Poziomka
Czas edycji: 2012-05-26 o 14:45
Niebieska Poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując