Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowości kulinarne cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-09, 09:45   #67
_jagienka
Pani Chrup
 
Avatar _jagienka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Zadupie
Wiadomości: 149
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Tak wielkim chrupaczem jak Ty nie jestem, więc jeśli Tobie uda się wygrać będę skakać do nieba

Ja kupiłam batoniki DK kawowy... mówię Ci kozak Tak jak nie lubię kawy tak ten batonik wymiata I mam gdzieś, ze takie małe coś w połowie mnie zasłodziło.. jest pyszny Byłam w niedzielę i widziałam, ze dali po 4 kartony batoników z każdego smaku a kawowego tylko dwa i już jedno pudełko było rozebrane do połowy... w poniedziałek zostało tylko jedno Kawowy ma wzięcie

Ludzie chwalą jeszcze chrupiący orzech - smakuje jak słodkie masło orzechowe, wiec jeśli lubisz masło orzechowe powinien Ci posmakować Dla mnie smaczny ale nie powalił mnie na kolana.... za słodki a masło orzechowe wolę o naturalnym smaku

Widziałam też jakieś pasty kanapkowe i hummus w słoiczku - 180g/2,99zł ale nie kupowałam bo dla mnie za dużo soli ale czytałam, że smaczne
nie mów tak bo zwracam tęczą! Droczę się Ty zasłużyłaś bardziej, tak wszędzie się udzielasz, a ja od wielkiego dzwonu wezmę udział xD Ale zmieńmy temat...

Właśnie te batoniki najbardziej mnie interesowały. W zbiorach mam kokos i śliwkę (dostałam) i chciałam dokupić 3 smak. Za jabłko podziękuję z cynamonem bo jeden owocowy mam. Co do kawowego... moja miłość do kawy + mało słodki = och nie dla mnie xD Jak zmuszę się do kawy to zabijam jej smak słodyczą.... Jestem bardziej napalona chyba na czysty smak orzechowy (masło orzechowe bardzo lubię, natomiast same orzechy- przeciętnie). Więc przekonałaś mnie chyba kochana na chrupiący orzech Teraz pozostaje tylko kwestia czy je odnajdę w lidlu xD
__________________
No to żem się wkopała...
tu nie pomoże żadna dziecięlina pała
uzależniona od jedzenia
szuka swego spełnienia
spamuje na instagramie
i chemię nałogowo szamie
https://www.instagram.com/pani_chrup/

Jeżeli masz problem taki jak ja... po prostu daj znać, bo w kupie siła <3
_jagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując