Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowości kulinarne cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 09:16   #76
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
naprawdę Beato nie przeciągaj struny i proszę Cię nie rozliczaj mnie publicznie, bo wzbudzisz we mnie złe emocje Myślałam, że dostałam go od Ani i Pand, ale okazuje się, że od Ciebie (mój błąd zapomniałam, dosyć dawno to było- w związku z czym przepraszam). Tak, dostałam aż 2 batony z Dobrej Kalorii w ramach wymiany i ani jednego więcej (jeden od Ciebie, drugi od Pandek). Wczoraj dokupiłam 4, ale jeżeli tęsknisz za nim odeśle Ci go z powrotem i dokupię sama sobie ten smak To nie są rozmowy na forum, nikogo poza Tobą nie obchodzą moje ekscesy. Zapraszam na priv. Proszę nie ciągnij dłużej tego tematu.

Są dostępne kolejne nowe płatki od Sante:

Przepraszam Nie miałam tego na myśli i nie chciałam Ciebie rozliczać.. To tylko zart.. prrzepraszam jeśli odebrałaś to inaczej Nic mi nie odsyłaj - to jest prezent dla Ciebie a prezentów nie można odsyłać bo to przynosi pecha Sama sobie kupię jeśli najdzie mnie na niego ochota (2 zł to nie majątek )



Corn Flakes od Sante gdzieś widziałam ale nie pamiętam gdzie A Tych innych płatków jeszcze nie widziałam...

A z Nowości to Primavika szykuje jakieś nowe masło orzechowe ale nie wiadomo jeszcze jakie

Batony ZmianyZmiany będą pojawiać się w sklepach i większych sieciach handlowych


Cytat:
Rice&More – nowość od Monini – to unikalne mieszanki oparte na ryżu i różnych rodzajach kasz.

W skład serii wchodzą cztery kompozycje: Ziarna Inków, Quinoa Trzy Kolory, Bulgur Mix i Ziarna Starożytne.

Mieszanki są w 100 proc. naturalne, zdrowe, lekkie i treściwe. Wystarczy je ugotować (co zajmuje 10 minut) i dodać przyprawy, zioła czy oliwę, by uzyskać samodzielny, wartościowy posiłek. Produkty można także potraktować jako bazę do sałatek lub farsz, dodatek do gęstych zup czy towarzystwo dla mięs, ryb i sosów, albo stworzyć dzięki nim oryginalne burgery czy krokiety. Torebki po 350 g kosztują od 11,99 do 12,99 zł.
Źródło

__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-10 o 09:27
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując