Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-04, 10:45   #3857
KarolinaFS
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaFS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Moje styczniowe denko :

1) Bania Agafii - Krem na noc do 35lat. 50ml
2) SkinFood - Rice Mask Wash-Off próbka
3) Dax Cosmetics - Domowy zabieg wygładzający do dłoni.
4) Forencos - 7 day's mask Swallow's Nest Nutrition Silk Mask Mon. 25ml.
5) Fito Kosmetic - Maska do włosów makadamia, awokado, różowy grejpfrut saszetka 30ml
6) Missha - Near Skin Green Tea Toner 415ml.
7) Lactacyd - Emulsja do higieny intymnej Femina 200ml. Mój KWC ♥
8) Cien - Masło do ciała kakaowe 250ml.
9) Isana - Żel pod prysznic Witaminy i jogurt 300ml
10) Garnier - Ultra Doux Odżywka olejek z awokado i masło karite 200ml (dla moich włosów idealna na zimę)
Nivea - Serum Perły młodości 40ml Świetne, ale poczekam znów na promocję (kupiłam po 17zł teraz kosztuje prawie 50 )
11) Natura Siberica - Cleansing Foaming Mousse 170ml. Bardzo wydajna starczyła na jakieś 8miesięcy. Nie wysusza, ładnie delikatnie pachnie, nie ściąga. Idealna do kilkustopniowego mycia twarzy Na pewno wrócę
12) Nivea - Balsam do rąk SOS 50ml. Świetny dla moich ciągle przesuszonych zimą rąk. Nie dość że na zewnątrz niskie temperatury to w pracy również często trzeba wejść do temperatury -23 stopni. Szybko się wchłania i jest "bardzo treściwy"
13) Cien - zel pod prysznic z naturalnym peelingiem z kokosa 300ml. Pięknie pachnie, ale jest mało wydajny i te drobinki jak dla mnie ma zbyt delikatne.
14) FlosLek - Żel ze świetlikiem lekarskim i rumiankiem 10g. Mój KWC. Jak go nie używam powieki po kilku dniach mam bardzo suche.
15) Yves Rocher - Serum wzmacniające włosy 30ml. Bardzo dobre. Włosy po jego użyciu lśnią, są ujarzmione, zaczęły szybciej rosnąć oraz rzadziej się przetłuszczały. Jeszcze do niego wrócę, jak zapasy w szufladach się skończą
16) Cien - Kremowy żel pod prysznic Śliwka i cynamon (niestety limitka ) 500ml. Super zimowo-świąteczny zapach, przyjemnie się go używało. Do tego nie wysusza skóry, ma w składzie glicerynę, która trochę pomaga nawilżyć skórę. Mam nadzieję, że za rok znowu będzie w sprzedaży
17) Frotto - chusteczki nawilżane 15szt.
18) Rival de Loop - Kapsułki pielęgnacyjne Q10 7szt. Moje KWC ♥ Świetne, skóra jest po nich nawilżona, sprężysta, gładka, a do tego wydaje się bardziej wypoczęta

Próbki :
19) Vianek - Nawilżający krem pod oczy Len 2ml. Dobry ale troszkę brzydko pachnie. Fajnie nawilżył skórę pod oczami i delikatnie widać było, że zmniejszył opuchliznę pod oczami. Kupię pewnie pełną wersję.
20) Vianek - Odżywczy krem na dzień Cykoria 2ml. Już kupiłam pełną wersję
21) Biolaven - Krem na noc 2ml. Nie lubię lawendy, ale krem dobrze działa na tyle żebym kupiła całą tubkę
22)Vianek - Normalizujący krem do twarzy na dzień Kora wierzby 2ml Również w przyszłości zakupię ;D

Chyba zaczynam przekonywać się do kosmetyków z Sylveco i jak na razie każda próbka namawia mnie do zakupu ;D Także przygoda z Viankiem i Biolaven jeszcze się nie skończyła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170204_110735[1].jpg (90,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170204_110651[1].jpg (94,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170204_110603.jpg (103,6 KB, 46 załadowań)
__________________
Moja azjatycka dusza
KarolinaFS jest offline Zgłoś do moderatora