Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Triki,sposoby uzywania mineralow:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 21:02   #46
alukah
Raczkowanie
 
Avatar alukah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Wiadomości: 33
Dot.: Triki,sposoby uzywania mineralow:)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
A czy podkład się nie ściera jak tak się przykłada wacik? Bo faktycznie sposób bardzo ciekawy
Nie wiem jak u innych, ale u mnie - nie, nie ściera się. Miałam ten problem, kiedy przecierałam twarz zwilżonym pędzlem. Wtedy faktycznie miejscami jakby pogarszało się krycie, korektor tajemniczo znikał ze strategicznych miejsc, a róż nie zawsze był tylko tam, gdzie chciałam go widzieć. Wacikiem nie pocieram twarzy, a tylko lekko przykładam go do skóry. Po wszystkim zwykle jest naprawdę minimalnie "przybrudzony" i nie ma na nim śladu różu, więc wyraźnie niczego nie ściera (no, chyba że za dużo podkładu nałożyłam, wtedy trochę więcej na waciku go zostaje). Korektor też zostaje tam, gdzie go nałożyłam. A cała twarz taka gładka i świetlista się robi, jak zawsze po zwilżeniu minerałów. Bardzo fajny efekt.

No i zgadzam się z pastereczką, że warto pokombinować z mieszaniem różnych proszków. Można mieć podkłady o różnych właściwościach na każdy dzień. A jaka frajda, jak taki samodzielny eksperyment dobrze wyjdzie!

Edytowane przez alukah
Czas edycji: 2009-02-20 o 21:03
alukah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując