Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-14, 21:41   #91
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam próbkę w słoiczku nie produkt, wiec na podstawie tylko tego moge weryfikować - nie daje takiego uczycia

Będąc posiadaczką próbki niestety się jest pozbawioną aplikatora, ale przeciez chodzi głownie o produkt, a nie aplikator, chociaż oba razem mają sens

mnie nigdy się to nie zdarzyło.
Zarówno w Clinique, Idealiście czy Sephorze- efekt chłodzenia daje aplikator a nie krem... Ma działać na zasadzie zimnego masażu... Tutaj zastosowana jest ceramika, a w Clinique czy Sephorze metalowe kulki...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No też wróciłam z Idealistem pod oczy (i DayWearem koloryzującym), potwierdzam, że końcówka super chłodzi. Nałożyłam grubo w S. testowo na dłoń i rzeczywiscie wygląda jak korektor, a działa jak niezły krem. Fajny gadżet, jak się rano człowiek spieszy to ma 2 w 1. Aha, i upolowałam tę kosmetyczkę z miniaturami EL, słuchajcie - fajna jest. Całkiem spore słoiczki Time Zone (na dzień do cery mieszanej, więc dla mnie super + na noc) 7 ml serum ANR + miniusz Sumptuous i najfajniejsze dla mnie - śliczna miniaturka błyszczyka w kolorze Orchid Passion, bardzo fajny, jesienny kolor (malina z domieszką śliwki jakby), lśniący, nie widzę w nim drobinek, choć niby ma (wg opisu na stronie Estee). Bardzo jestem z niego zadowolona, ciekawe, czy dają różne kolory? To mój pierwszy błyszczol EL i wygląda, że będę musiała je oblukać - podoba mi się i nasycenie kolorem (porządne), i zapach i trwałość.
Muszę kupić jutro prezent teściowej i teraz kombinuję, co z EL by się nadało dla pani po 60., żeby jej też dołożyli tę kosmetyczkę - poradzicie? Wiem, że krem - ale nie wypada dawać kremów przeciwzmarszczkowych, no nie?

Nio ja już mam 3 te kosmetyczki i zostawiłam sobie z nich błyszczyki i tusze, bo ogólnie nie lubię pielęgnacji EL...

Ale potwierdzam, kosmetyczka fajna...

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Mam jeszcze pytanko- chciałabym neutralne, brązowo-beżowe cienie do makijażu "make up- no make up" czyli raczej matowe, albo delikatnie satynowe... Jakie możecie polecić? z Diorów mam kilka paletek m.in. te 2 letnie, gdzie są beże i brązy, ale niestety są one zbyt intensywne ...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując