Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-24, 14:17   #2452
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja polecam Vichy oraz L'oreal Ten pierwszy jest rewelacyjny! Zmywał mi bez problemu przy pierwszym waciku żelowy eyeliner, kiedy inne zazwyczaj domywały przy ok trzecim. Drugi również świetnie sobie radzi, choć nieco gorzej, ale i spora różnica w cenie. Ale także uwielbiam. Z tym że ja zawsze domywam się potem olejkami, czasem dwukrotnie, tak dla pewności Dlatego dla pełnego demakijażu polecam od siebie zmywanie resztek olejami myjącymi bądź czarnym mydłem [byle nie po oczach! ] - gwarancja domycia filtrów
L'oreal brałam pod uwagę, ale cena... Stosowałam kiedyś OCM, ale nie nadaje się dla mojej naczynkowej cery, domywam czasem emulsją bez użycia wody np. teraz z Iwostinu, wczoraj spróbowałam olejkiem arganowym, ale rano twarz była zaczerwieniona bardziej niż zwykle. Jednak najlepiej sprawdzają się micele, choć dermatolog mi odradzał. Ma być szybko i praktycznie Wypróbuję Garniera, oby nie powodował dodatkowo zapychania, bo i tak w upalne dni, po całym dniu w filtrze i makijażu wyskakują mi jakieś niespodzianki:/
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora