Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 15:20   #238
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
chyba rozpruje skarbonke ... czekam na zwrot z rozliczonego podatku... dopoki nie przyjdzie to musze byc grzeczna ... jakby sie pojawil w najblizszych dniach to sie zglosze ...

kupilam na brytyjskim ebayu... pare ojro na pewno przeplacilam ale co tam... moja nadpobudliwosc motoryczna palcow czasami jest nie do opanowania ... ale przynajmniej tez z miniaturka bazy i kredka ... takich smokowych kolorkow nie moglam przepuscic ...
Smokowe cudne są
A dostałaś ją już? Przetestowałaś..?
Daj znać jakby co-naprawde nie ma sensu byscie przepłacały na ebayu jak ja mam Debenhams pod nosem i poczte, wyślę razem z rachunkiem oczywiscie


Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
DziekujeCoraz bardziej pragne tej paletki Musze w przyszlym tygodniu wyciagnac meza znowu do Blanchardstown i tym razem kupic dla siebie. A powiedz mi jeszcze, bo jestes obeznana w temacie, czy w Irlandii szybko znikaja limitowanki? I jak myslisz bedzie cos na swieta?
Poprzednia znikneła w przeciągu 2 tyg(pamietam że w piątek było jeszcze pełno na półkach a pon chciałam kupic dla kol i juz wyprzedano wszystkie).. Znikają bardzo szybko. na świeta Bożego Narodzenia? Napewno nie bedzie
Moim zdaniem nie ma co czekać, to świetnej jakości cienie na naprawde niewielką kwotę(wychodzi niecałe 2 e za cien, bo sa jeszcze kredki i primer, duży, na 2-3 miesiące powinien starczyć).


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
sliczna,kiedys juz o niej rozmawialyśmy

zmienialm kolor włosów z ciemnego na jasniejszy i te kolorki juz nie moje ale jak wróce do swoich ciemnych z wróce na 100% bo mimo iz podobno dobrze mi w obecnym kolorze to ja sie nie do końca w nim czuje to na 100% kupie te paletkę

zmalujcos paletka Naked
Zmaluję napewno. Narazie mam żałobę i niezbyt dobrze bym sie czuła robiąc makijaż i umieszczając go.. nie wiem.. Cud że sie przełamałam i jestem online...
Ale zrobię kiedys makijaż nią.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mmmm
Ja Ciebie jeszcze Hosenko musze na UD namówić

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
ferguusson, co za aktualizacja Oj, ale zazdroszczę

Nie ma czego naprawde-ja się już winna czuje że tyle mam cieni że aż Alicja poszla na wylotówkę

Dziekuję.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując