Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-06, 10:16   #1917
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez kerne Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy mozliwe jest uczulenie od konopnego
Konkretnie chodzi tu o brazowe plamy. Poj ok 2tyg wyszły ciemne brązowe plamy tylko wokół ust
Siostra stosuje też krem z siarka i nie iwem co przyczyniło się do takiego stanu skóry.
Po OCM z konopnym odczuwała puchnięcie dłoni. Czy alergia moze objawić się takimi plamami? Wydawało mi się że konopny jest tym łagodniejszym olejem.
chyba, ze biosiarka.
Proszę pomóżcie
To ja mogę coś...
A więc...przede wszystkim obszar wokół ust odpowiada za sprawy związane z płodnością, hormonami i "tymi" sprawami. Jeśli kiedykolwiek coś miałaś nie tak z nawet okresem, brałaś hormony, coś przeszłaś, urodziłaś dziecko to te plamy są normalnym obajwem oczyszczania się i Twojej skóry i wszystkich narządów typowo kobiecych. Mówisz 2 tygodnie? Alergia pojawia sie zazwyczaj szybciej. Pamiętaj, że ZAWSZE każda naturalna metoda oczyszczania skóry i jej pielęgnacji ma to do siebie, że po jakimś czasie najpierw jest tzw. krysys ozdrowieńczy, skóra szaleje: wypycha na zewnątrz całe zanieczyszczenia, zmiany chorobowe i śmieci po prostu, po pewnym czasie to mija, i skóra czerpie z OCM same cuda i wygląda lepiej.
Co do kremu z siarką - nie potrafię odpowiedziec. Stosowałaś inny olej do OCM?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując