Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 09:53   #1036
Aiwe
Raczkowanie
 
Avatar Aiwe
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
GG do Aiwe
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Zapychanie to sprawa bardzo indywidualna - każdego może co innego. Twój obszerny post to raczej na wątek pielęgnacyjny biochemiczek, a nie tutaj.
Jeżeli stosujesz X kosmetyków stale i jest ok, i w momencie jak dokładasz kolejny kosmetyk i nagle cera Ci się pogarsza - to (pomijając kwestie czy nie zmieniłaś wody/odżywiania/nie zaczęłaś brać leków/itp.) najwyraźniej Ci nie służy, więc nie wiem po co analiza składu. Odstaw, zobacz czy będzie poprawa, i tyle.
Wiem że to sprawa indywidualna, ale pisząc tutaj miałam nadzieje że wasze cenne uwagi mnie naprowadzą co mogę robić nie tak... Myślałąm że to właśnie filtr mi szkodzi i chciałam poznać opinie osób które sie na tym znają (dlatego wątek filtrowy). Może faktycznie za bardzo sie rozpisałam, ale wydawało mi się że wgląd w całość tego co nakładam na twarz jest istotny przy określeniu tego co mogło zawinić. Bardzo nie chce odstawiac filtra przy takiej słonecznej pogodzie dlatego szukałam potwierdzenia że nie zapycha lub że to możliwe i wtedy szukać innego zamiast wystawiać twarz bez ochrony na słońce.
Jeśli moje pytanie nie pasuje do tego wątku to bardzo chętnie sie przeniosę. Dzięki za radę
Aiwe jest offline Zgłoś do moderatora