Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi
Wątek: Nasze blogi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 18:53   #912
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W dużej mierze celem takiego rozdania jest pozyskanie większej liczby obserwatorów. A im więcej osób zagląda na bloga, tym więcej można zyskać- czy to współpracę czy to zarabianie na tych reklamach.
Lubię rozdania, nic na razie nie wygrałam, ale biorę w nich udział. Pewnie też zorganizuję swój kiedyś tam.
No tak, konkursy są bardziej kreatywne, ale jak np. ma się krótki staż, to bardzo wątpliwe, że do konkursu makijażowego zgłoszą się dzikie tłumy. A do rozdania zazwyczaj te 30 osób się uzbiera.
Ja jakoś nigdy nie organizowałam żadnego rozdania a nie narzekam na brak zainteresowania moim blogiem i brak współpracy ze strony innych firm . To jednak nie wyklucza zorganizowania przeze mnie takiego giveawaya! Powiedziałam sobie, że jak łączna ilość moich obserwatorów przekroczy 500, to wtedy pomyślę o tym ;D.

Ale generalnie najważniejsze to po prostu przykładać się do pisania notek, robić ciekawe zdjęcia kosmetyków, które przyciągają uwagę i są przydatne dla innych oraz stworzyć blog ciekawy wizualnie. Wtedy nie trzeba "przekupywać" innych ;D.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora