Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-23, 14:25   #2005
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mnie pasuje ciepły blond, taki złoty, byle nie żółty jak po rozjasniaczu piegi zawsze rude. Zawsze myslałam,ze mam stalowe oczy, a okazało się, że to teal jak któraś ładnie opisała: jakby do czystego niebieskiego dodać kroplę zielonego choć dla mnie to jest kolor nieba przed burzą a podobno to ciepły odcień, wtedy musiałabym być faktycznie ciepła, ale niektóre kolory Ciepłej Wiosny są zbyt ciężkie (zwłaszcza brązy i zielenie, to już lepiej czyste Jasnej)

Earthpace, nie wiem, szczerze mówiąc, 12 czy 14, dla mnie żadna róznica, bo nigdzie nie pasuję no bo równie dobrze wyglądam w niebieskim czy błekitnym, jak i pomaranczowym (mówię o podstawowym podziale ciepło-zimno), choć żółty lepiej wygląda słoneczny niż cytrynowy. Wiem na pewno, żem Wiosna, ale się pogubiła, która.

Chyba że zabiorę na zakupy paletkę z 3 najlepszymi kolorami dla 3 różnych Wiosen i wtedy zdecyduję
Lepiej chłodne wiosenne (jasna wiosna to wiosna z latem) niż ciepłe jesienne zatem jesteś wiosną z domieszką chłodu a nie ciepłą wiosną może nie powinnaś odrzucać jasnej wiosny.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora