Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-23, 16:07   #17
agniwszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 38
Dot.: powiekszanie piersi - dr Potocki Warszawa

Moniko,Tez planuje powiekszenei piersi i juz jestem po konsultacji u dr. Potockiego jednak mam duzy problem poniewaz bylam tez na konsultacji w znanej londynskiej klinice i stoje przed dylematem gdzie powinnam to zrobic. Fakt ze w Londynie jest troszke drozej bedzie mnie to kosztowac okolo 22 tys zl a w polsce dr Potocki zaproponowal mi 13 tys. Jednak pieniadze nie sa najwazniejsze bardziej zalezy mi na efekcie. Przyznam tez ze dr.Potocki nie zrobil na mnie dobrego wrazenia nasze spotkanie trwalo okolo 20 min wiem ze to o niczym nie swiadczy jednak londynska klinika mnie zaskoczyla obsluga i opieka poprostu rewelacyjna lecz to tez o niczym nie swiadczy Polscy lekarze sa bardzo cenieni ale tutaj (londyn)robi sie tych operacji wiecej. I to jest wlasnie moj problem czy moglabys mi doradzic czy powinnam zaufac dr.Potockiemu czy moze lepiej zrobic to w londynie? Jak narazie znalazlam tylko Twoja wypowiedz na temat tego dr.
__________________
Agnieszka
agniwszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując