Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-01, 21:53   #1518
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Uwielbiam imię Hania
Ja też

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
nooo , ładnie
Aż weszłam z ciekawości na Allegro, a Gażynki po 10 zł sprzedają te próbki aż dziwne, że nie przeliczyły na cenę produktu
Faktycznie -tym razem średnio przygrażynione

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Wózek zawsze spoko, moja córcia na spacerze od razu zasypia. Wystarczy, ze przejadę kilka metrów

Lecę, dobrej nocy
Dobranoc

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Na 3 stawach Pani mi pokazała jak malować bronzerem, żeby mieć naturalny makijaż (fala od ucha przez nos do ucha -dużym pędzlem )
Mega sympatyczna
Super

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
W silesii to ostatnio obslugiwala mnie taka nieuprzejma ekspedientka.. Mam jej nr na paragonie i na pewno bede skladac skarge [emoji17]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
No nieeee... co to za sytuacja była
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora