Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-04, 08:51   #52
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 26

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Update sprawy z h&m

Zadzwoniłam przed chwilą, znowu trafiłam na tego jednego konkretnego i ogarniętego konsultanta i okazało się, ze dostanę zwrot pieniędzy za te zagubione rzeczy.
Jednocześnie zostałam poinformowana, iż przy zwrocie kolejnych zamówień, jesli będzie konieczne zlecenie przelewu manualnego ( czyli jesli nie wyrobią się na czas i będę dzwonić po 14 dniach ) nie otrzymam pieniędzy, bo za dużo paczek ode mnie im gineło
Serio, to nie jest zart ! Nie że odsyłałam coś niezgodnego z formularzem zwrotu, tylko po prostu, poza terenem Polski taka ilość paczek nadanych z mojego adresu została zagubiona ,że oni więcej nie biorą za to odpowiedzialności i jesli mojej paczki nie odnają na czas, nie dostanę zwrotu pieniędzy.
Wyraziłam swoje oburzenie takim podejsciem, ponieważ przecież ja za kazdym razem mam potwierdzenie nadania przesyłki zwrotnej od dpd, a co się dalej z tymi paczkami dzieje to .
Jednoczesnie poinformowałam Pana, ze konczę swoją przygodę z h&m, ale jemu naprawdę dziękuję za pomoc.

Opisuję Wam to wszystko, zebyscie miały swiadomość jakie jest ryzyko, zwłaszcza, jesli ktoś musi często dzwonić i upominac się o zwrot po 14 dniach. Ja tak mialam w przypadku większości zwrotów gdzieś od listopada ...

Karina, poprostu brak mi słów.. to h&m sobie nie zdaje sprawy że paczka jest ubezpieczona i to z dpd powinni dochodzić do tego ze produkty zaginęły i od nich próbować uzyskać kasę? To sa jakies jaja, ja bym chyba nagrywała te rozmowy i faktycznie do jakiegoś rzecznika sie przeszła... nawet nie chce myślec ile osób ma problemy z nimi, jak tu na forum praktycznie każda z nas miała jakies przejścia...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora