Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-02, 18:05   #43
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez NaturalnaWodaMineralna Pokaż wiadomość
Czyli wychodzi na to samo. Ja też mam ciemne buteleczki, 2 po starym atre i 2 po jakichś serach do twarzy.
Te po strym atre się nie nadają Chodzi o to, żeby w butelce było jak najmniej powietrza. Dlatego im mniejsza pojemność, tym lepiej. Zalewasz do pełna, nic nie wietrzeje i spokojnie możesz przechowywać płyn w lodówce przez długi czas
Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś w internecie, że po dacie ważności Atrederm można dalej stosować, tylko może działać słabiej (choć nie musi). Jak jest z tym u Ciebie? I czym go aplikujesz na skórę? Bo mi wacik wypija go zdecydowanie zbyt dużo.
Nie zauważyłam słabszego działania, powiedziałabym nawet, że jest odrobinę mocniejsze. Chociaż wpływ na to mogły mieć inne czynniki W każdym razie działa tak jak powinien
Aplikuję palcami, pipeta w tym przypadku bardzo ułatwia dozowanie. Czasem nakładam wacikiem, ale tylko wtedy gdy zależy mi na silniejszym łuszczeniu, bo atre+ pocieranie wacikiem= silniejsze podrażnienie
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując