Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - > Sylwester 2008 - brokatowe szaleństwo <
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-20, 18:39   #15
Katosu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: [UK]
Wiadomości: 322
Dot.: > Sylwester 2008 - brokatowe szaleństwo <

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Jak zwykle pięknie i perfekcyjnie
Tylko rozbawił i zastanowił mnie ten brokat zeskrobany z pocztówki Ale że co? Taki zwykły brokat, jakim ozdabiane są kartki pocztowe?? Rety, masz odwagę. U mnie pewnie skończyłoby to się zapaleniem spojówki albo innym draństwem. Chyba, że czegoś nie zrozumiałam i to jakaś specjalna forma brokatu
Nie mniej jednak- jak zwykle jestem pełna podziwu dla Twojego talentu. Szkoda tylko, że nie pokusiłaś się o stepa, bo Twoje teksty na żywo mnie rozwalają (ostatnio nawet na jakimś wątku, gdy tłumaczyłam, jak nakładać cień użyłam Twojego "tup tup tup" )
Tup tup ^^, widzisz, zaraziłaś się
Tak tak, to nic innego jak brokat zeskrobany z pocztówki :P Chciałam, żeby było sylwestrowo a nie miałam innego, nakładałam go na mokro, zmieszanego z kroplami do oczu, zatem nic się nie posypało, czyli bezpiecznie

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
super
prosimy o inne propozycje
Postaram się

Cytat:
Napisane przez martuska87 Pokaż wiadomość
myślę że właśnie taki makijaż by mi pasował mam zielone oczy jestem szatynką jasna cera.Miałabym prośbe do ciebie mogłabyś mi po kolei opisać po kolei jak robiłaś ten makijaż chodzi mi o to jak nakładać cienie
Najpierw nałożyłam jaśniejszy niebieski na całą powiekę do załamania, potem granatowy tylko w kącikach i w załamaniu, potem jasny cień pod łukiem brwiowym i w wewnętrznych kącikach

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do cyrkonii, w jaki sposób je przykleiłaś??
Makijaż oczywiście perfekcyjny
Trzymają się dzięki klejowi do sztucznych rzęs

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
no! własnie tak długo Cię nie było a ja szukałam szukałam i nic od Ciebie nareszcieeeee!!
nieciekawie?? gdzybyś widziała mój makijaż heheee
jak dla mnie jak zwykle ślicznie
echa mam pytanko, bo.. ja probowałam malowac sie w ten sposób ale mi sie wydaje ze do moich oczek nic a nic to nie pasuje:| jest taka mozliwosc?
No, już jestem, nie marudź ;-)

W ten sposób to znaczy takie kolory czy takie cieniowanie?, bo jak kolory to spróbuj z innymi odcieniami, niebieski wpadający w złoto na przykład, albo granatowy zmieszany z szarym, a jak to nie działa to przenieś się na brązy

Dzięki!
Katosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując