Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 15:43   #3148
ktosia1
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 684
GG do ktosia1
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Wszunia Pokaż wiadomość
Moim paznokciom daleko do ideału, w zasadzie nawet nie wiem jaki jest ten ideał. Lubię je jednak i ostatnio, korzystając z tego, że urosły w siłę, bawię się nimi. Skutki są różne. Przeważnie zaczynam malować z jakąś bliżej nieokreśloną ideą, a kończę zupełnie inaczej.
Czyli generalnie przyświeca mi brak idei

Dzisiaj zaszalałam całkowicie Czuję się jak wielka dama i milion dolarów razem wziętych, a przecież na tyłku poplamione dresy mam! Tak to jest, gdy idei brak
Gdzież tam daleko jesteś na prawdę bliziutko ideału, paznokcie zadbane ładnie pomalowane czego chcieć więcej

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
z zagranicznych, scrangie, lacquerized i inne, ale że polskiego tam nie ma to nie dałabym sobie ręki uciąć, bo wszystkich aukcji nie przeglądałam...

ale może szuka po zagranicznych w nadziei, że nikogo to nie obejdzie


A właśnie: przez tydzień (czy ile tam było tych dni) jupmy u Ciebie nabyłam nowy lakierek jakiś czas temu, ale inny od tych, które masz
ale wykończeniem jestem zachwycona prześliczna szklista wisienka złoto-różowy duochrom


niestety zdjęcia z lampą i w ogóle ble, ale nie mam kiedy w dzień zrobić


jumpy 155 (za 3,50)
Bardzo podoba mi się Twoja długość, ja swoje właśnie muszę skrócić bo już się nieciekawie czuję. Kolor tez jest śliczny ładnie sie błyszczy


Jejuu jejuuu ale ten watek sie rozrasta
__________________
YOU CAN FIND ME:
https://www.facebook.com/pages/-Basi...33015660234674



"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline Zgłoś do moderatora