Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-17, 20:19   #3231
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Salicyl jest bardzo okej Ja już po 3% roztworze alkoholowym, czyli zwykłym spirytusie salicylowym łuszczyłam się niemiłosiernie Ale właśnie jest ten problem, że on się chyba tylko w alkoholu rozpuszcza z tego, co pamiętam.

A co do Izoteku, to jeśli ktoś ma trądzik dwa lata, to po tak krótkim czasie nie ma co się nawet zastanawiać, bez sensu. Ale jak ktoś ma 8 lat jak ja, to wręcz powinien z podkulonym ogonem prosić o receptę, skoro nic innego nie pomogło, bo usuwanie blizn kosztuje fortunę. Ja nie mogę brać Izoteku i nad tym ubolewam, dosłownie łzy mi się cisną do oczu jak o tym pomyślę Bo to naprawdę ostateczna deska ratunku i jeśli ktoś próbował już wszystkiego jak ja i nic nie pomogło w ogóle, to nie ma nawet co się zastanawiać.
A ja serio próbowałam już absolutnie wszystkiego.
Ok z miłą chęcią sięgnęłabym po IZOTEK ale koszzzmarnie boje sie WYSYPU
bo jak posmaruje nawet cala twarz Epiduo i zobacze ze dzieje sie zle to przestane uzywac a lek to jednak ingerencja bardziej w ogranizm i tak szybko substancji z Izoteku sie nie pozbede....
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora