Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 20:04   #402
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię myć włosów co 2 dni ._. Czuję się wtedy strasznie brudna, nie mówiąc już o 3 dniach .
I się ogólnie nie potrafię zdecydować, bo w jednym miejscu piszą, że lepiej myć co 2 dni, w innym że nic nie szkodzi, że codziennie i bądź tu mądra
Ja też myję codziennie i jeszcze raz powtórzę. Rozmawiałam kiedyś i z lekarzami i z fryzjerami i każdy z nich powiedział, że to bujda, że włosy się przyzwyczaiły do codziennego mycia i trzeba je odzwyczaić. Zarówno lekarze jak i fryzjerzy mi mówili, że włosy trzeba myć tak często jak tego wymagają byle szampon był delikatny + nie niszczyć włosów prostownicami, lakierami, suszarkami, lokówkami i nie wiem czym jeszcze (ja np. od dziecka nie suszę włosów, jestem w stanie powiedzieć kiedy je przez 21 lat życia suszyłam i dlaczego, tak samo nie używam lokówek ani innych takich). A moja była dermatolog mi powiedziała, że jeżeli ktoś ma włosy przetłuszczające się i myje codziennie to nie powinien myć szamponem do włosów przetłuszczających się, bo takim szamponem powinien myć ktoś kto np. myje włosy, co 4 dni, nie dlatego, że ma już nieświeże czy czymś przykurzone tylko dlatego, że ma tłuste. Ci którym się przetłuszczają codziennie powinni myć szamponem do codziennej pielęgnacji (co raz więcej takich szamponów widzę), bo są delikatniejsze.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora