Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-28, 20:46   #2673
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

nie ja tam nie pojde ! po rostu sie boje o zwoja twarz ! od lat mam sprawdzonego fryzjera w montowni i kosmetyczke na hetmankiej i do nich chodze od lat, dlatego tak bardzo sprawdzalam ten happy sun jak robia permanentny bo nie chcialam miec na twarzy no plamy prze 3-5 lat !!! to jest jednak twarz i po prostu sie boje , a jak mi zepsuje to sobie bym nie wybaczyla chyba kusi mnie ta cena 250zl , ale wole doplacic i wiedziec, ze bede zadowolona i , ze bede miala tak jak chce i nie bede czyims krolikiem doswiadczalnym kto sie moze na mnie dopiero uczyc !!! ps to ze maja certyfikat nie znaczy , ze maja doswidczenie bo mogli nie zrobic zadnej klientki nawet i nie maja doswiadczenia, ! i przekonuje mnie post kolezanki , ze moze wplasnie dlatego dali promocyjna cene , BO SIE UCZA !!!!! i chce miec na kim cwiczyc ! ja nie ide ale chetnie zobacze z ciekawosci zdjecia kresek, ja pojde do inskpiracji, tam maja studio tatuazu i widac, ze laska ma pojecie co robi ! mam nadzieje

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

a powiedzcie mi jeszcze robil ktos u tej DJAMILI ? tez miala wystawione na grouponie kupony za 289ZL ?
BO OGLADAM JEJ STRONE ALE MA ZDEJCIA SKOPIOWANE !!! STAD http://www.google.pl/imgres?q=perman...:0&tx=49&ty=66
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora