Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy to są dobrze zrobione paznokcie ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-04, 21:41   #23
kasiaczek888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: czy to są dobrze zrobione paznokcie ??

Czy mogę się podłączyć i też zadać pytanie? Pokazuję Wam paznokcie, które robiłam na kursie na tipsie, palec serdeczny robiła instruktorka, pozostałe ja, w tym jeden na naturalnej płytce. Generalnie na pewno Was nie zachwycą - to moje najpierwsiejsze tipsy, nigdy nie miałam nawet sama zakładanych i poszłam zieloniutka na kurs, bo nie chciałam nabierać złych nawyków samodzielnymi eksperymentami, tyle że... Chcę zapytać czy paznokcie nie są w Waszej opinii zbyt grube? Pomijając to, że środkowy palec jest źle przyklejony i wypiłowany - ciutkę się krzywo nakleił... Instruktorka ostrzegała, że za cienkie mogą się złamać i uszkodzić boleśnie paznokieć, ale nie wiem czy nie przegięłam trochę... i ogólnie trochę się martwię, drugą rękę robiłam w akrylu i wszystkie paznokcie odchodzą :/ druga część kursu - uzupełnienia - przede mną, a może nie będzie czego uzupełniać... A ciężko mi znaleźć też opinie o produktach marki You Nails... Mam zamiar jednak zaryzykować i kupić żele, żeby ćwiczyć - na razie na swoich biednych rączkach i nie wiem czy nie zdecydować się na jakąś inną firmę... Po kursie spróbowałam z hybrydami MM i trzymają się jak ta lala, żele na mojej modelce też w miarę a ten akryl - szkoda gadać... Moja technika, a raczej jej brak, na pewno tu zadecydowała, ale mimo to będę wdzięczna za informacje co to za firma? Nie mają chyba nawet polskiej strony?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (108,2 KB, 172 załadowań)
kasiaczek888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując